Veselá akce Stavění májky: Společně jsme udělali parádu!

V sobotu jsme se sešli na akci Stavění májky – počasí nám přálo a akce byla úspěšná díky účasti mnoha lidí všech věkových kategorií. Byli jsme nadšeni, že jsme mohli strávit společně krásné dopoledne při zdobení májky a výrobě čarodějnic. Bylo skvělé sledovat, jak se do výroby čarodějnic zapojil opravdu každý – nejen děti, ale i rodiče:-)

Pokud se podíváte na přiložené fotografie, uvidíte, že výsledek stál za to. Naše májka je ozdobená do posledního detailu a čarodějnice se také vydařily.

Největším zážitkem pro naše malé kluky bylo, když byla májka umístěna pomocí obrovského jeřábu, jehož rameno sahalo téměř do nebes. Chceme tímto poděkovat firmě Miroslav Šmíd za zapůjčení jeřábu a za to, že nám s tímto úkolem pomohli.

Dále bychom rádi poděkovali našim baráčníkům za krásný věnec, fotbalistům za přípravu májky a všem, kteří se podíleli na zdobení a organizaci této události. Bez vaší pomoci bychom to nezvládli!

Děkujeme všem, kteří se připojili a přispěli k tomu, aby to bylo krásné dopoledne plné radosti. Těšíme se na příští setkání a doufáme, že se opět sejdeme v co největším počtu!